Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért megy ez minden munkahelyen?

Miért megy ez minden munkahelyen?

Figyelt kérdés
Még csak diákmunkát keresek, de mindenhol csak halogatnak, majd majd majd, még várjak, érdekéődjek később, majd visszahívnak, majd értesítenek....stbstbstb. Már vagy 20 helyre jelentkeztem, és semmi sem akar összejönni, mindenhol ez megy, leráznak valami ilyesmivel. Bevágják a jópofit, aztán nem keresnek, nem értesítenek. Már hallottam, hogy a rendes munkáknál is ez megy. Miért alakult ki ez a fajta viselkedés? Miért kell így lerázni az embert, miért nem mondják meg, hogy hát bocs, nem, keress mást? Annyira gerinctelenek... Esetleg tapasztalatok ezzel kapcsolatban?
2011. jún. 7. 20:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt mert nem akarnak megbántani visszautasítással, másrészt meg azért mert minden tök bizonytalan!


Pl lehet hogy már van egy emberük de mégcsak próbaidő van és nem biztos, hogy beválik.


Nézd baromi egyszerűa képlet ahol nem mondanak egyértelműen igent, és azt hogy holnap gyere belépni akkor minden mást nemnek kell venni, és addig keresni amíg fel nem vesznek valahova.

2011. jún. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, ezt teszem, de amikor már a 20. helyen is csak a bizonytalanság van, aztán semmi eredmény, akkor már elszáll a bátorságom az egésztől. A szüleim pedig nem hagynak békén, nem képesek megérteni, milyen nehéz.
2011. jún. 7. 20:30
 3/5 Sovcsik Krisztián ***** válasza:

Attól függ mennyi idős vagy?

Amikor 18 voltam, akkor a diákmunka nálunk még gyorsaságra ment, nem jelentkezésre, az lehet, hogyha nem vagy 18, akkor elhappolják előled az idősebbek javára.

2011. jún. 7. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
19 éves vagyok, egyetemista. Általában olyan munkákra jelentkezem, ahol minden feltételt teljesíteni tudok. És a korom sem lehet gond. :(
2011. jún. 8. 08:46
 5/5 anonim válasza:
ha 20x úgy utasítanak el, hogy sajnáljuk de nem, hidd el az is baj lenne. keress tovább mást nem tehetsz
2011. jún. 26. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!