Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Melyek most a legmegfizetetebb...

Melyek most a legmegfizetetebb szakmák?

Figyelt kérdés
Lassan pályaválasztás előtt állok,de még nem tudom mi legyek. Lehetőleg olyan kéne amivel sokat lehet keresni.
2011. jún. 6. 18:50
 1/8 anonim válasza:
én informatikával próbálkozok
2011. jún. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

viz és gázszerelő


de komolyan mondom, pofátlanul sokat elkérnek egy melóért és melójuk pedig rengeteg van

2011. jún. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Magyarországon szinte semmivel sem lehet sokat keresni. De a kis pénz is jobb a semmitől.
2011. jún. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
57%
gondolom a következő kikötés az lesz, hogy könnye, és gyorsan lehessen pénzt keresni vele xD bírom az ilyeneket, úgy se az leszel, amivel a legjobban lehet keresni, mert az vagy nem érdekel és nem bírod elvégezni, vagy nem jutsz be oda stb stb
2011. jún. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
56%
Adócsalás. Ez az anyagilag legjobban elismert és legmegbecsültebb szakma manapság.
2011. jún. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

attól függ,hol laksz, hajlandó vagy-e költözni egy munka miatt.

Itt, Győr környékén a fémipari szakmák keresettek ( CNC marós,megmunkáló...) illetve az autó - szerelő/fényező stb. az Audi miatt. De pl. ha beindul Kecskeméten a Mercedes, akkor ott is keresettek lesznek az autóval kapcsolatos szakmák.

de ha tudsz angolul,németül, és van rá anyagi kereted, akkor szerintem gyorsan menj ki az osztrákokhoz,németekhez, angolokhoz, stb.

Közvetlen ismerősöm, diplomás közlekedésmérnök. 2 éve végzett,azóta nem talált itthon munkát. pedig nem egy helyre küldött CV-t.. Kiment faterjával autóval szerencsét próbálni,kb 2 hónapra elegendő euróval Németországba. Miután kiértek, már másnap felvették egy munkahelyre,olyanra amilyen a diplomája volt. És nem 90.000 ft-ot keres havonta (átszámítva) Önerőből fenn tud tartani egy albérletet,és meg is tud élni,nem éldegélni( ! )Ezt itthon nem tudnád egyedül véghezvinni.

2011. jún. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mi most akarjuk kifestetni egy szobánkat, a festőnek annyi melója van, hogy alig bírt minket beszorítani, pedig 2 délután alatt meg tudják csinálni. (vidéki vagyok, pest megye alsóbb régiója)

Ha nem ennyire fizikai munkát szeretnél, akkor logisztikus, elég jól keresnek, de ami fontosabb, hogy könnyen el lehet vele helyezkedni, OKJ-n és fősulin is lehet tanulni. A logisztika, raktározás, szállítmányozás nálunk a következő pár évben nagyon sokat fog fejlődni

Én mérnök leszek, olyan szakirányon, ahol nagyon kevesen tanulnak, és ezért nagyon könnyű munkát találni, konkrét fizetésről nem tudok, de az iparág folyamatosan fejlődik, és felsőfokú végzettséggel könnyű a feljebb lépés.

2011. jún. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Pókerezés.


Amúgy meg lassan a szakmunkás végzettséggel lehet a legjobban keresni.

2011. jún. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!