Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Autómmal kapcsolatban tudnál...

Autómmal kapcsolatban tudnál segíteni?

Figyelt kérdés
Nos,van egy autóm aminek az üzembetartója az anyám,a tulaj pedig én vagyok.Úgy tervezem,hogy 3 hét múlva végleg elmegyek és nem jövök vissza,de nem is ez a lényeg.Mi terhelhet engem?Megbüntetnek,köröznek vagy lecsuknak vagy tesznek egyáltalán bármit velem mert nem fizetem a biztosítást(mert az apám tuti nem fogja fizetni)meg szépen lejár a műszaki stb?Kérem csak normális válaszokat és ne küldjetek el a fenébe hogy lepattanok mert a hátteret nem ismeritek.
2011. jún. 5. 19:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem jelent fel senki, de ha a rendőr megállít akkor megbüntet, rosszabb esetben helyben bevonja a rendszámot és mehetsz tovább gyalog... A kocsit meg elvitetik.
2011. jún. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A biztosításod nem fizetés miatt megszűnik. Ennyi a biztosításról.

Amennyiben valaki közlekedik a kocsival és megfogják ugrik a rendszám (azonnal kivonják a forgalomból ). Ha netán balesetet okoz az már súlyosabb. Téged nem terhel semmi. Ellenben leadhatnád a rendszámot, kivonathatnád a forgalomból. Így tutibb lenne.

2011. jún. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem mondani,hogy a kocsit nem vinném magammal,szóval itt hagynám.
2011. jún. 7. 11:42
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha otthon hagyod és te nem vezeted többet akkor az ég világon semmi gond nem érhet.
2011. jún. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha itthon hagyod és itthon nem fizetik, Neked abból egyenlőre gondod nem lesz, a kocsi viszont megszünik legális lenni, nem lesz biztositása se forgalmija ergo nem szabad vele közlekedni. Ha szüleid nem használják ebből nem lesz gond, de ha járnak vele és megfogják őket akkor bizony balhé lesz amiből szerintem Te mint bejegyzett tulajdonos sem fogsz teljes mértékben kimaradni. Külföldön nem fognak zaklatni, de amint hazajössz szerintem egy két csekk minimum várni fog és jó ha nem a jogsi ugrik mert az többe van.
2011. jún. 8. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!