Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Így milyen munkát vállalhatok...

Így milyen munkát vállalhatok nyáron?

Figyelt kérdés

Az a problémám, hogy nyáron mindig necces volt hogy dolgozni tudjak, a meleg miatt. Nyaranként ezért is vagyok keveset szabadban, a nagyrészt itthon töltöm a szünetet. Max 1-2 órákra megyek ki, egy gyors összefutás barátokkal, vagy egy gyors bevásárlás vagy valami. Nem mondom hogy örülök ennek, de egyszerűen nem bírom a meleget. Még csak most kezdődött a jó idő, főleg ezek a kánikulák, de már 1× elájultam, és nem egyszer, nem ötször lettem rosszul úgy hogy le kellett ülnöm. Igen, orvosnál voltam, de sehol nem tudtak megoldást találni.

Szóval ez a lényege az egésznek, és most jön a kérdés, így hogyan tudnék nyáron dolgozni? Nem csak ezen a nyáron akadály ez az egész hanem ha már rendes állásom is lesz..akkor se tudom hogy oldom meg.

Télen azt is kibírtam hogy minusz 20 fokokba szórólapoztam pl, illetve csak csomagolós melókon voltam..de nem tudom mit kéne csinálnom hogy ne legyek rosszul a kánikulától.

Milyen éjszakai melók vannak? csak ilyen tescos árufeltöltős féle?:S (elmúltam már 18 is)

Valami ötlet?

Bocsi hogy hosszú lett!


2011. jún. 3. 21:14
 1/1 anonim ***** válasza:
Vagy pedig olyan helyet keress, ahol nyáron is hideg van. Pl. hűtőház.
2011. jún. 4. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!