Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan írjak önéletrajzot?

Hogyan írjak önéletrajzot?

Figyelt kérdés
tescoba szeretnék jelentkezni diákmunkára,de kell önéletrajz és 18 éves sem vagyok még.mit írjak bele? egyáltalán beleírhatom a gimnáziumomat ha még nem is fejeztem be?találtam a profession-on hogy hogyan kellene megírni,dehát szakmai tapasztalatok meg előző munkahelyek ugye eleve kiestek...most komolyan küldjek el nekik 5 sort? hobbi tanulmányi versenyek belemehetnek vagy valami töltelék?:D pls help!
2011. jún. 1. 21:33
 1/3 anonim ***** válasza:
írd le hogy hány éves vagy hol laksz hol tanulsz,esetleg mibe vagy kiemelkedően jó,miért akarsz oda menni..ne ilyen amerikai önéletrajz legyen mert nagyon üres lenne (ha csak nem kifejezetten azt kéri) hanem tudod ilyen hagyományos :D
2011. jún. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nálunk volt kisérettségi, évvégi vizsgák, versenyek, mondjuk a Tescot nemtom ez mennyire érdekli.

Írd be mihez értesz, pl. számítástechinikai tudásod, sportolsz-e valamit..

Attól is függ, minek szeretnél jelentkezni, árufeltöltőként lehet inkább az a nyerőbb, hogy pl. sportolsz, pénztárosként pedig hogy voltál matekversenyen.

A töltelékhülyeségek közül is írhatsz be, pl. jó kommunikációs képesség, monotonitéstűrés, bár a hr-eseknek ezekből már lehet elegük van.

2011. jún. 2. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
(monotonitás)
2011. jún. 2. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!