Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » December végén megszűnt a...

December végén megszűnt a munkaviszonyom. Mai napig nem kaptam meg a szabikra járó bért! Miért nem kapom meg ami jár?

Figyelt kérdés
Ezt is csak velünk tehetik meg!Nevetséges ami ebben az országban folyik!Miért gondolják,hogy ki lehet jönni 80000-ből?A férjem fizuja elmegy a hitelre!
2009. márc. 18. 08:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A munkaügyi központokban van jogi szakértő, ők tudnak adni felvilágosítást a jogaidról, vagy a helyileg illetékes Munkaügyi Felügyelőségen is tájékozódhatsz. Remélem nem írtál alá olyan papírt, amin az szerepel, hogy felvetted azt az összeget! Nyugodj meg és esetleg írd meg, hogy mire jutottál! :)
2009. márc. 18. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ne hagyd annyiban, mindenképpen járj utána és ne hagyd őket élni, amíg ki nem fizetnek.

Amúgy nem csak azt gondolják, hogy ki lehet jönni 80 ezerből, azt is gondolják, hogy ki lehet jönni 50 ezerből (én ennyit kapok családi pótlékkal együtt), és elküldtek a bánatba amikor kértem, hogy adjanak valami támogatást, mondván, hogy nem kötelező GYED-en lenni. És immár 16 hónapja nem kapok gyerektartást.

2009. márc. 18. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem irtam alá ilyesmit!Amúgy nincs olyan,hogy az állam megelőlegezi a gyerektartást?mintha hallottam volna erről valamit?!Kösz a válaszokat!
2009. márc. 18. 08:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!