Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hol találok olyan netes...

Hol találok olyan netes munkát, ahol ott nem ér véget a dolog, hogy elutalom azt a pár száz forintot?

Figyelt kérdés
2011. máj. 24. 10:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Írsz egy önéletrajzot és keresel vele munkát. "Rendes" munkát, tehát amit nem netesként hirdetnek. De oda adod be, amit akár lehet végezni otthonról is.

Ha felvesznek, akkor mondod, hogy ilyen igényed lenne. De akár az önéletrajzba vagy a motivációs levélbe is beleírhatod.

2011. máj. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
rendes munkahelyem van, csak az nem fizet valami jól. És sajnos ahol én lakok nincs sok lehetőség. ezért gondoltam internetes munkára, mert az a legtöbb helyen kötetlen munkaidős.
2011. máj. 24. 11:40
 3/3 anonim válasza:
Ezek a munkák általában mind átverések, nem igazi munkák. Keress klasszikusan távmunkában végezhetőt, ha komolyan gondolod. Ilyen pl. a fordítás, újságírás, nem tudom, mihez értesz.
2011. máj. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!