Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kaphatok valamilyen segélyt?...

Kaphatok valamilyen segélyt? Munkanélkülire elmehetek?

Figyelt kérdés

Tavaly február óta van egyéni vállalkozásom ami nem nagyon megy, és már egyszer szüneteltettem egy hónapot.

Most is szüneteltetni szeretném,mert nem megy, viszont nincs munkám, és nem is találok semmit ahol bejelentenének :(.

Szóval a kérdésem, hogyha csak szünetel a vállalkozásom akkor kaphatok-e valamilyen segélyt?

Előtte nem volt semmilyen munkaviszonyom.


2011. máj. 23. 12:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Szüneteltetés alatt nem kaphatsz segélyt.

Amikor bevezették, hogy lehet szüneteltetni az egyéni váll.tevékenységet, akkor el lehetett menni munkanélkülire a szüneteltetés alatt, de ezt a lehetőséget rövid idő múlva megszüntették.

2011. máj. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

és ha meg is szüntetem a vállalkozást?

De ha van járulék elmaradásom akkor meg tudom szüntetni?

2011. máj. 23. 15:07
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha megszünteted és igazolod, hogy befizetted a vállalkozói járulékokat, akkor kaphatsz (ha van 365, vagy 200 napod, ami alatt ev.voltál és nem szüneteltetted)

Nem tudom, hogy járulék tartozással hogy tudod megszüntetni a vállalkozásod. Biztos van rá valami mód. Ezt kérdezd meg a NAVnál.

2011. máj. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!