Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Írnátok nekem korrekt munkaköz...

Írnátok nekem korrekt munkaközvetítő irodát?

Figyelt kérdés
Augusztusban szeretnék angliába kiköltözni. Nem kimondottan iroda által, mivel annyi rosszat hall az ember mostanában, de, ha van valakinek esetleg jó tapasztalata, megköszönném, ha megosztaná!
2011. máj. 17. 16:58
 1/2 A kérdező kommentje:
A kérdező vagyok, csak még annyit szeretnék hozzáfűzni, hogy jelenleg eladóként dolgozom egy áruházban, amivel nincs is nagyobb problémám, így ezen szakmában gondolkodom leginkább, de nyitott vagyok másra is!
2011. máj. 17. 17:00
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem kerüld el nagy ívben az ilyeneket!


A külföldi munkavállalásra a legjobb módszer, ha összeszedsz annyi pénzt, amivel kihúzhatod pár hónapig, kimész, és ezalatt az idő alatt, szépen végigjárod az ottani helyi munkaközvetítő cégeket, újsághírdetéseket, internetes hirdetéseket stb... Ott kint.


Ezalatt az idő alatt, meg nézz utána, hogy ott hol vannak pontosan ilyen irodák, készíts szép önéletrajzot, készülj fel az interjún előfordulható kérdésekből stb...

2011. máj. 18. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!