Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Két diplomával szerintetek...

Két diplomával szerintetek elmenjek WC-s néninek?

Figyelt kérdés
Nagyon nem bírom a munkámat. És már nem látok más kiútat....
2011. máj. 11. 18:52
 1/8 anonim válasza:
77%
Ne legyél gyenge. Minden holtponton túljut az ember. Ha meg a mostani munkád nem tetszik keress ezen a szinten másikat,de semmiképp ne adj lejjebb.
2011. máj. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%
elmennél?
2011. máj. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Honnan gondolod,hogy wc-s néninek olyan jó lehet lenni?Az se biztos,hogy megfelelnél erre a pozícióra?(A két diplomád ellenére sem)
2011. máj. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Elárulnád, hogy mi az a két diploma?
2011. máj. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Milyen diplomák?
2011. máj. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha már néni vagy akkor jó hülye. A sok éven át ami a nénivé válás során eltelt nem jöttél rá hogy a wc-s néni munka valószínűleg kevesebbet hoz a konyhára mint egy olyan munka amihez 2 diploma kell? És egyáltalán hol szerezted a diplomád ilyen gondolkodással?
2011. máj. 12. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Menj! És közben szerezz egy harmadikat, nehogy alulképzett maradj!
2011. máj. 12. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Esélyed sincs az állásra, s szerintem még mindig jobb egy viszonylag jól fizető meló, még ha néha nem is szívesen csinálod, mint egy olyan, ahol nincs előre lépési lehetőség, fejlődés, csak egyhelyben haladsz, mint a mókuskerék.


De te tudod.


Nekem annak idején, mikor csak alkalmi munkákból éltem (2,5 diplomásként), felajánlottak egy ajtónyitogatói állást egy iskolában (közmunka program). Nem vállaltam el, mert több elfoglaltságom is volt, illetve azért sem, mert ebből nincs kiút, nincs fejlődés, nem megoldás. (Nem beszélve arról, hogy miért nyitogassak ajtót egy iskolában, ahol taníthatnék is...

2011. máj. 15. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!