Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Fiúként van esélyem au pair...

Fiúként van esélyem au pair munkára?

Figyelt kérdés
2011. máj. 10. 19:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Hat...nagyon ritka, hogy fiut akarnak, vagy akar elviselnek. En angliaban 1 fiu aupairt ismertem, o egy mozgasserult 15 eves kamasznal volt.
2011. máj. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nemrég olvastam ebben a témában, és azért manapság már egyre inkább vannak fiúk is, mint ahogy fiú óvodapedagógusok is vannak, bár persze lényegesen kevesebben. De mostanság kezdenek rájönni az emberek, hogy kimondottan pozitív is lehet, ha a gyerek körül férfi is van.

Én pl. néhány éven belül készülök kimenni Angliába dolgozni a fiammal, szeretnék majd au pairt felvenni, és gondolkodom rajta, hogy egy fiú talán jobb is lenne egy fiú gyerek mellé.

2011. máj. 11. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

HÁt igen szerintem is és azzal biztatom magam hogy én majd csak 3-4 év múlva akarok ki menni addigra meg hátha ugyanakkora esélyük lesz a fiúknak is jó családokat ki fogni mint a lányoknak és nem csak olyanokat mint amilyet az első válaszoló mondott.

Köszönöm a válaszotokat

2011. máj. 11. 18:53
 4/5 anonim ***** válasza:
Most nem azert, de mi rossz van egy mozgasserultben?? Tenyleg varj meg par evet ha ilyen eretlen a gondolkodasod. Az a srac keresett kozulunk magason a legtobbet es semmivel se dolgozott tobbet. Nem ertelmi fogyatekos, csak nem tud jarni. Ugyanolyan iskolaba "jart", mint barki mas.
2011. máj. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
És azzal mi lenne a baj, ha értelmi fogyatékos lenne? Lehet, hogy több vele a munka, de több pénzt is hoz, és sokkal nagyobb szeretetet ad, és sok-sok örömöt, ha esetleg valami haladás mutatkozik nála. Ilyen emberek ne akarjanak semmilyen módon gyerekkel foglalkozni!!!!!
2011. jún. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!