Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A Tescoba hány diákszövetkezet...

Bence87 kérdése:

A Tescoba hány diákszövetkezet közvetít diákmunkát?

Figyelt kérdés
Vajon a Tesonak több diákszövetkezettel is van szerződése? Az egyes Tesco üzletek önállóan keresik a munkaerőt, vagy ez központilag megy? Mert ha nem központilag, akkor el tudom képzelni, hogy több diákszövetkezettel is le vannak szerződve.
2011. máj. 10. 12:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Több, de ez városonként és tescónként is változik. Szóval nem központilag.
2011. máj. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Tehát mindig az adott kereskedelmi egység dönti el, hogy kit vesz fel?


De a [link] oldalon mégiscsak ott vannak központilag az álláshirdetések. Vagy az nem az összes nyitott állás?

2011. máj. 10. 19:23
 3/3 anonim ***** válasza:
Elképzelhető, hogy az nem az összes, bár igazából nem tudom. De a diákmunka tök más, nem akarok várost írni, de ismerősöm mondta az egyik iskolaszövetkezetnél, hogy épp folyamatban vannak a tescóval a tárgyalások, megyén belül szépen az összes áruházat egyesével megkeresik. Ebből gondolom, hogy nem központi. Na meg korábban is egyik tescóban egyik diákszövetkezet volt, másikban egy másik. Bár gondolom, ez most sincs másképp, csak engem már nem érint, ezért nem tudom.
2011. máj. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!