Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mehetek úgy is gyakornoknak,...

Mehetek úgy is gyakornoknak, ha már dolgoztam valahol, de nem szakmában?

Figyelt kérdés

Olvastam, hogy a környezetvédelem, vízügy területén akarnak egy gyakornoki programot csinálni, ahova várják az ilyesmi szakon végzett pályakezdőket.


Én ilyesmi szakon végeztem, de egy éve nem találok munkát.

Nem csak szakmába keresem, és most talán lehetőségem lenne adminisztrátornak menni. Ezt ügye egy sima érettségivel is lehetne csinálni.


Ha elvállalom ezt a munkát elveszítem az esélyt, hogy gyakornok lehessek? Hiszen akkor már nem leszek pályakezdő.


De mivel teljesen bizonytalan ez a program nem tudom, hogy valóban lesz-e.


Nagyon szeretnék már dolgozni, és nincs türelmem várni mondjuk még egy évet, hogy lesz-e ez a program.


2011. máj. 10. 10:05
 1/1 anonim ***** válasza:
Gyakornoki "állásoknál" általában hallgatói jogviszonyt kének. Ha ez olyan, ahol nem kell már hallgatónak lenni, akkor valószínűleg az sem lesz baj, h más területen már dolgoztál egy kis ideig.
2011. máj. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!