Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Konyhai kisegítőre minden...

Bence87 kérdése:

Konyhai kisegítőre minden étteremnek szüksége van?

Figyelt kérdés
Vajon konyhai kisegítőt minden, vagy szinte minden étterem alkalmaz?
2011. máj. 9. 18:09
 1/4 anonim ***** válasza:

igen. Ahol rendeskonyha van.

ahol csak fagyasztott félkészből főznek,ott nem

2011. máj. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Tehát csak a drágább éttermeknek van konyhai kisegítőjük?


De mosogatni mindenhol kell, nem? Nem hiszem, hogy a szakács mosogat, amikor a szakács hiányszakma, tehát nem fogják erre pazarolni a munkaidejét.


És ugyebár van olyan eszköz, amit nem most el a gép. Meg ugye takarítani is kell valakinek.

2011. máj. 9. 19:50
 3/4 anonim ***** válasza:

A "rendeskonyhán" a konyhai kisegítő krumplit, zöldséget pucol, rántani-való húsokat klopfol stb. és mosogat.

A takarítónői teendők ÁNTSZ-előírás szerint nem végezhető, az külön munkakör az ilyen helyeken, mert az egyik a kajával foglalkozik, a másik a WC-t és egyebeket teszi rendbe.


Ha munkát keresel, akkor két munkakörben gondolkodhatsz.

2011. máj. 10. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia, Szakacs vagyok. Konyhai kisegito nem kell mindenhol. Meg dragabb helyeken is ritka. Amugy en is konyhai kisegitokent kezdtem (Anglia) es ugy vegeztem el a szakacssulit mellette. Utana mar egyik helyen sem lattam konyhai kisegitot, ahol dolgoztam. Csak mi voltunk szakacsok, es muszakonkent 1 mosogato. A mosogato amikor ideje van, akkor krumplit pucol vagy egyeb "konnyu" munkat vegez. De ha eppen nincs ott, akkor mi mosogatunk, pedig szakacsok vagyunk. Szoval mosogato mindenhova kell es azt vettem eszre, hogy ha latnak benned vmit, akkor a fonokeid maguktol fogjak mondani, hogy nem mennel e el szakacskepzesre. De a tapasztalatom kizarolag angliai, szoval otthoni viszonylatban nem tudom. De a konyha elvileg mindenhol ugyanugy kellene, hogy mukodjon.
2011. máj. 11. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!