Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A légiirányitó mivel foglalkoz...

A légiirányitó mivel foglalkozik? Mai világba annk van jövője?

Figyelt kérdés
Milyen egyetemet kell ahhoz befejezni?
2011. máj. 9. 01:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Kb 2 kezemen megszámolhatnám hogy hazánkban hány ember él ebből.

Valami populárisabb dolgot keress szerintem.

Legyél iparmágnás. Kb ugyanaz a létszám, de több a fizetés.

2011. máj. 9. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Iparmágnás,az mit jelent?
2011. máj. 9. 09:36
 3/12 anonim válasza:
A légiirányító kezdő fizuja min. havi 500 ezerről indul. Kedves első, Te mivel foglalkozol, hogy ez olyan kevés Neked?
2011. máj. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nettó 300 fölött viszek haza, így eszembe se jutott hogy légiirányító legyek.
2011. máj. 10. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
szerintem nem rossz munka, fizetés szempontjából sem, azt viszont nem tudom, hogy hogy lehet odaáig eljutni. milyen tanulmányok kellhetnek hozzá....
2011. máj. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Egy a biztos hogy jol megfizetik ...
2011. máj. 18. 00:53
 7/12 anonim ***** válasza:
2011. máj. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Konkrétan mik a kizáró okok, főleg eü szempontból? Valahol olvastam a jó látást, de ezt szemüveggel is elfogadják, vagy szabad szemmel kell sasnak lenni?

Nők és férfiak egyaránt jelentkezhetnek?

2011. máj. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Az egyik korábbi válaszoló jól mondta, nagyon kevés ember van, aki ma ezzel foglalkozik Magyarországon. Miért is baj ez, kérdezitek.

Csupán azért, mert valószínűleg erősen "kasztosodott" szakma, az ilyenbe pedig kívülről bekerülni szinte lehetetlen. Az tud érvényesülni, akinek valamilyen közeli rokona (apja, nagybátyja, stb.) légiirányítóként dolgozik és benyomja. Lévén hogy kiemelten fizető állásról van szó, senki sem l

Hasonló a helyzet pl. a diplomatáknál is. Akinek nincs magas szintű és közeli kapcsolata a Külügyminisztériumnál, az nem is álmodhat róla hogy el tud helyezkedni, akármilyen rátermett, képzett, elszánt. Lévén hogy kiemelten fizető állásról van szó, senki sem lép le csak úgy, egy kívülről jövő idegennek átadva a helyét.

2011. máj. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
100%
Hát az minden esetre biztató, hogy valaki ma netto 300 000 felett visz haza, és még "jó"hogy nem megy el légi irányítónak:D:D:D:D Szerintem a legtöbb ember nem így van ezzel, elég jól lehet keresni ezt biztos információból tudom, és szerintem ha valaki elég talpraesett nem csak a Külügyminisztériumon keresztül tud bekerülni egy munkahelyre hanem saját erejéből is, ha semmit nem próbálsz meg akkor nem is lesz belőled semmi. Én megtanultam, hogy idegenek véleményére nem szabad adni. Igen sok az irigy és gyáva ember!
2011. jún. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!