Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit keres egy (web) designer?

Mennyit keres egy (web) designer?

Figyelt kérdés

Úgy döntöttem, hogy felhagynék a szabadúszó életmóddal és munkát keresnék. Sok helyen előre kérdik, mennyit gondolnék fizetésnek. Íme a befolyásoló adatok: 1,5 éve dolgozom designerként és sitebuilderként (haladó szinten), honlaparculaton kívül mást is terveztem már (logó, névjegykártya, kirakatmatrica, hírlevél, sablonok különböző rendszerekhez, szórólapok, plakátok), tudok programozni az elterjedt, hagyományos nyelveken.


Referencia mutatóba (ügyességem megsaccolásához):

Szórólap: [link] (honlapdesign is az én munkám)

Komplett honlap: [link]


Ha kell még más a sikeres megállapításhoz, írjátok meg. Előre is köszönöm a segítségeteket!


2011. máj. 9. 00:29
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem a referenciád miatt fognak fizetni hanem a munkád után.


Én alacsony fizut kértem, egy százast írtam. Bejött.

Felvettek, két hónap múlva emeltek, ma 280-at kapok, plussz a juttatások.

2011. máj. 9. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És mikor kezdtél el dolgozni?
2011. máj. 9. 11:18
 3/6 anonim ***** válasza:

hello!


én is ilyesmivel foglalkozom mint te (bár én inkább grafikusnak vagy DTP-s-nek mondanám magam). 4 hónapja dolgozom egy budapesti grafikai stúdióban, jelenleg nettó 180.000 Huf-ot keresek +bkv bérlet.

2011. máj. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én magam is ezzel foglalkozgatok, még sulis vagyok. Én azonban azt szeretném kérdezni, szerintetek mennyire fontos a papír? (Hülyeség is a kérdés, hiszen az számít, mit nyújt az ember.) Nektek van végzettségetek? Szükséges?
2011. máj. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igazából ha van végzettséged az előny lehet, de ebben ezekben a szakmákban(web/grafika/design) inkább az számít hogy mit tudsz. Jópár állásinterjún voltam már néhány kivételtől eltekintve mindenhol adnak próbamunkát, és azért abból világosan kiderül, hogy értesz-e hozzá vagy sem. Nekem amúgy webprogramozói végzettségem van, de eddig még senki nem kérte tőlem. Mindenki a referenciáim alapján illetve az alapján dönt, hogy mit nyújtok egy próbamunkán.
2011. máj. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nem mai már a téma, a Googlről akadtam rá. Most 2015-ben szerintetek hogyan alakultak a fizetések ebben a szegmensben?
2015. nov. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!