Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mire lehet számítani ha az...

Mire lehet számítani ha az Auchan áruház tesztírásra hívja be az embert?

Figyelt kérdés
Jelentkeztem egy pozícióra vagy többre és egy idő után hívtak hogy menjek be teszt írásra....mit lehet ez alatt érteni, van valakinek ezzel kapcsolatban tapasztalata vagy tudomása hogy miről van szó? Milyen teszt és milyen egyéb dolog lehet egy ilyen találkán? Köszi előre is..
2011. máj. 6. 16:20
 1/7 anonim ***** válasza:
22%
Szerintem terhességi teszt lesz.
2011. máj. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem mondod....értelmes hozzászólás??
2011. máj. 6. 16:33
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

A HR-es által, pszichológiai ismeretek nélkül összeállított személyiség teszt.

Amit majd pszichológiai ismeretek nélkülki is fog értékelni.

2011. máj. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyszerű matematikai alapműveletek -pénztár miatt- és "személyiség teszt", ami nagyon alap, pl hogy reagálsz, ha ordít veled a vevő.
2011. máj. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez egy elég kombinált teszt, van benne matek, logikai, iq teszt szerű feladatok, és kifejtendők is (különböző szituációkban mire gondolsz és mit cselekedsz- ezeket kell leírni)

Egyébként egységes teszt van minden pozícióra, legyen az főnöki vagy beosztotti.

Elég fárasztó volt. Megírod a tesztet és mehetsz haza, kb. 2 hét múlva értesítenek, aztán mehetsz intézni a többit.

2011. máj. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Engem is behívtak tesztírásra. Milyen matematikai kérdések vannak/nekem elég gyenge a matek/?
2011. szept. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát már elég rég volt.

Arra emlékszem, hogy időre kellett különböző matekfeladatokat megoldani (*, /, +, - ), nem nehéz, csak mivel időre megy, az nagyon megnehezíti, mert nem a feladatra koncentrálsz, hanem a stopperre.

2011. szept. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!