Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Akik már több hónapja munkát...

Akik már több hónapja munkát keresnek, azoknak milyen diplomájuk van?

Figyelt kérdés
Pályaválasztás célból kérdezem.
2011. máj. 6. 11:47
 1/9 anonim ***** válasza:
OFF: :-))
2011. máj. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Közgazdász.
2011. máj. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
3 közgazdász, 1 jogász, 2 pszichológus, 1 szociológus, 1 agrármérnök, 1 kertészmérnök, 1 mérnök-informatikus, 2 magyartanár, 1 fizikus, 1 filmszakos, 1 régész, 1 csillagász akik most a barátaim, ismerőseim közül eszembe jutottak.
2011. máj. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nekem tanári
2011. máj. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

nekem környezetmérnök.

Ismerősnek : Agrármérnök, és közgazdász.


Amivel mindenkinek van munkája: esztergályos végzettség.


Én gondolkozok, hogy megtanulom.

2011. máj. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

utolsónak igaza van: esztergályos/gépi forgácsoló pláne cnc-s ismeretekkel ...minősített hegesztő ...ezeknek mindig van munkája


de jó hegesztőmérnöknek és PLC-s villanyosmérnöknek is, ha mindenáron felsőoktatásban gondolkozol

2011. máj. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem csak a diplomán múlik, azon is, hogy Győrből pl költöznél-e Debrecenbe, mert ott van munka.
2011. máj. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
pedagógusi
2011. máj. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem azon múlik, hogy milyen diplomát szerzel. A lényeg, hogy vmi olyat szerezz, ami érdekel, és hogy vmi pluszt is fel tudj mutatni a diploma mellé. Abban nem bízhatsz, hogy elvégzel pár évet a suliban, lesz egy papírod, és rögtön munkád lesz. Ha nem beszélsz mellette jól min. 2 nyelvet, nincsen semmi munkatapasztalatod, akkor bármilyen diplomát szerezhet, nem fogsz állást szerezni. Nekem pl idegenforgalmi és szálloda szakos diplomám van, ami nem a legmenőbbek közé tartozik, mégis elég jól fizető állást szereztem itthon, nyelvtudás és külföldi szakmai gyakorlat+munka révén....
2011. máj. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!