Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogy kezdjek így neki?

Hogy kezdjek így neki?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok, nyárra szeretnék munkát, nem akarok itthon ücsörögni. Már rendelkezek B és C jogosítvánnyal, tehát valami sofőr állásra gondoltam, belföldi és nemzetközi viszonylatokban. Van angol nyelvvizsgám és német nyelvtudásom, van PÁV II-m és digitális sofőrkártyán és a nemzetközi árufuvarozóit is leszeretném rakni.

Júniusba már szeretnék dolgozni, csak nem tudom hogy vesznek így fel vagy hova. Nem az az átlagos 18 éves vagyok, életem a vezetés, a fél család kamionos:) Másrészt szeretnék pénzt keresni és bejárni európát, igaz elég sok helyen voltam. Eléggé tájékozódott típus vagyok, nem igazán vagyok ez az eltévedős fajta.

Érdeklődnék hogy lesz aki felvesz nyárra ilyen embert? Vagy semmi esélyem?


2011. máj. 1. 17:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Esélyed biztos van, azt nem tudom mennyi de van :)


Azt említetted, hogy a fél család kamionos, Ő nekik akkor jobban kéne ezt tudni, nem? :)


Mindenesetre sok sikert!

2011. máj. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Áh apámmal nem nagyon tudok róla beszélni mert alig van itthon.
2011. máj. 1. 17:14
 3/4 A kérdező kommentje:
Meg olyan helyen dolgoznak ahol kéne E-s jogsi is, ami nekem csak jövőre lesz.
2011. máj. 1. 17:15
 4/4 anonim ***** válasza:
Keresgélj neten az álláshirdetések között, csak van valami munka C kategóriával
2011. máj. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!