Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Budapesten milyen gyorsan...

Budapesten milyen gyorsan lehet munkát találni manapság?

Figyelt kérdés

Egyszer már éltem Pesten, de még a válság előtt, akkor egy hét múlva találtam állást.

Úgy alakult, hogy hamarosan újra felkerülök Pestre, albérletbe. Manapság is könnyű állást szerezni Pesten, ha mondjuk az ember kezdetnek nem válogat túlságosan?


2011. ápr. 29. 21:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hamar állást találni, csak vigyázni kell, mert rengeteg az átverés. Például az is szokás, hogyha pincérkedni akarsz, akkor elhívnak 1-2 próbanapra, és persze ingyen dolgoztatnak, aztán már fel sem hívnak. Sokszor be sem jelentenek, nem azt kapod, amit megígértek... oda kell figyelni.
2011. ápr. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ ugye milyen végzettséged van, milyen munkákat vállalnál el, mennyiért dolgoznál minimum. Én mindig találok munkát, az más dolog hogy egy olcsó albérletet lakótárssal sem tudok belőle kifizetni, csak ha nem eszek.
2011. ápr. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Valahol én azt mondom hogy ez is csak szerencse kérdése.

Ismerek, hallok olyat aki Pesten vagy környékén él és hónapok óta nem talál munkát, gyakorlattal, tapasztalattal és sulival.

Én (és nem dicsekedni akarok) most kaptam meg egy olyan munkát 1 hét munka keresés után, hogy úgy adtam be az önéletrajzomat hogy nem vesztek semmit alapon, ugyanis a hirdetésben írt kritériumok egyikének sem feleletem meg, mégis behívtak, megnéztek és felvettek.Igaz nyelnem kell némi mérget, meg nem egy álom állás, de megbecsülöm és a világ legszerencsésebb emberének érzem magam.

Ja és Pesten találtam a munkát úgy hogy nem Pesti vagyok.

2011. ápr. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha tényleg nem válogatsz, akkor lehet találni gyorsan.
2011. ápr. 29. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!