Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mondanátok nekem valós otthoni...

Mondanátok nekem valós otthoni munkát?

Figyelt kérdés
Van ilyen esetleg, ami nem átverés? Nem ebből akarok meggazdagodni, csak jól jönne egy kis kiegészítés.
2011. ápr. 29. 21:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha lenne ilyen, akkor sokan élnének ezzel a lehetőséggel. Főleg, hogy rengetegen munkanélkül vannak.

Amikről én hallottam, olvastam mind kamu volt.

2011. ápr. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
65%

Miért ne lenne otthoni munka? Mi plüssállatokat varrtunk meg a gyöngyfűzést is megpróbáltam de az nem az én idegeimnek való. Sütöttem gyurmafigurákat is megrendelésre, meg agyag tárgyakat. Festettem, rajzolni is megtanultam nagy hirtelen, mikor olyan munkát találtam. Ha valaki ráérős és kell egy kis plusz pénz akkor ilyeneket lehet csinálni. Meggazdagodni persze nem fogsz belőle, de azért jó.

Persze tudom sokan arra hajtanak hogy majd "ülök a gép előtt, nyomkodok és fizetnek érte", na ilyen tényleg nincs.

2011. ápr. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

22:15

Pedig van ilyen "csak ülök a gép előtt és nyomkodok" munka.:)

2011. ápr. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is itthon dolgozom. Nyelvórákat adok és fordítok. Szinte bármit csinálhatsz otthon, ha vállalkozóként a saját magad ura vagy.
2011. ápr. 29. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én fajátékok értékesítésével foglalkozom. Ha még aktuális írj privit. Tanácsadóként katalógusból értékesítek, mint az avonnál.
2011. júl. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!