Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Csajok! Szerintetek mennyi az...

Csajok! Szerintetek mennyi az ideális fizetés? 22f

Figyelt kérdés
2011. ápr. 28. 20:58
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
De akkor ruhák,cipőket te vennéd magadnak???
2011. ápr. 28. 21:25
 12/20 A kérdező kommentje:
Akkor egy férfi keressen úgy 160 000 ft.
2011. ápr. 28. 21:27
 13/20 anonim ***** válasza:
18%

:) a kezdő fizum volt nettó 160:)

ha újra csatasorba állok és ennyit keresek, akkor a páromtól is hasonlót várok el.

24L

2011. ápr. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Kisebbségi érzésem lenne ha a csajom többet keresne mint én.
2011. ápr. 28. 21:44
 15/20 anonim ***** válasza:
47%
Én írtam a 2 millát. Természetsen nem kizárólag magamra költenék, de hagyjuk, éretlen vagy, hogy megértsd a kompromisszum lényegét, ami ezzel a 2 millával jár. Nem a semmiért várnék ennyit.
2011. ápr. 28. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Na jó van. Én vagyok éretlen!!! SOHA TÖBBET BENNEM TESZEM IDE A LÁBAM!!!!!!!!!!!!!!! Kettőnk közt egy különbség van. NEKEM NEM KELL JÁTSZANOM A FELNŐTTET. Egy k.rva kérdésre nem kaptam egy normális választ. Tiszteletet a kivételnek.
2011. ápr. 28. 23:32
 17/20 anonim ***** válasza:
Egyebkent teljesen mindegy, hogy mennyit keres a masik. Mert egy ember erteket nem az aktualis fizetese adja. Ha pl en sokkal tobbet keresek is a paromnal, de tudom, hogy az csak pillanatnyi allapot es tobb van benne. Akkor nem erdekel, mert egy kapcsolat arrol is szol, hogy tamogassuk a masikat a lehetosegei kiaknazasaban es valsz a jovoben tobbet is fog keresni. Ha nincs benne semmi ilyen extra (tenni akaras, egyeb) akkor meg nem is leszunk egy par, mert nem fogok egy olyan no irant erezni semmit, akire nem tudok felnezni... Szoval aki a fizetesben nezi a masik erteket, azt nagyon sajnalom...
2011. ápr. 29. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
56%
Mit vártál? Hülye kérdés, hülye válaszok.
2011. ápr. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:

Sziasztok. Én most kezdtem dolgozni lassan 1 hónapja,

és tavaly érettségiztem. Szakmai minimálbért kapok, azért mert van infó érettségim, és amúgy műszaki adminisztrátor vagyok. ez nettóba 70 000 ft + kapok 3000 ft kajajegyet. 3 hónap próbaidőn vagyok, úgyhogy nem is fog addig emelkedni a fizum. Start kártyával is rendelkezem, csak és kizárólag ezért vettek fel napi 8 órába. Mert ugye így olcsón megúszta a munkáltatóm.

Kevésnek találom, még akkor is ha tök pályakezdő vagyok, ezért foglalkozom még ezen kivül közvélemény kutatással, így olyan 100 körül lesz az összes fizum, ami már kicsit jobban hangzik. Jah és mellette + tanulok.

2011. máj. 5. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Nos szerintem egy rendes elvárható minimál bér az 100Ft körül lenne Nettóban !!! Persze lehetne több is, de kevesebből élni művészet. Mindent emelnek, de a fizetést nem. És hogy legyen egy kis magyarázat... Tavalyi fizetésünk 60 000 Ft volt 8 órában. És 11 hónapot tudtunk dolgozni 02:01--12:31 ig ! Idén még nem volt bejelentett meló. De várható 3 hónap munka közel 30 000Ft-ért. Majd a többi hónapra max segély. Szerencsére némi mellékessel elboldogul az ember. De nem él fényűzően, és nehéz haladni előre! Valahol még mindig azt tudom ennek tudatában írni, hogy még ennek is őrülhetünk, mert sok embernek még ennyi se jut. Kérdem én akkor és felesleges háborogni az előttem íróknak, akik csillagászati fizetéseket képzeltek el maguknak, hogy mi lenne velük ha nekik is csak ennyi adatna meg? Vajon meg tudnának e birkózni a helyzettel? De nem is ez a lényeg.. számításaim szerint az általam említett összeg rengeteget segítene az embereken. Persze csak azokon, akik menni is szeretnének valamire.. és nem csak tönkre. Ha több lenne az csak jó, de MINIMUM-nak talán már a 21. században ez lenne a reális.
2011. máj. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!