Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen munkát tudnék találni...

Milyen munkát tudnék találni nyárra? Egyáltalán hol, kiknél keressek?

Figyelt kérdés

Egerben lakok, és nagyon szeretnék nyáron dolgozni, illetve nagyon kellene a pénz. Programtervező infósnak tanulok, de szakmában jelenleg nem igazán találok diákmunkát.

Azért mindenáron csak diákmunka, mert árvaellátást kapok, és ha rendesen bejelentett munkám lesz, akkor elveszik. (ha jól tudom)


Hol tudnék valami munkát találni úgy, hogy keressek is, és az árvámat se vegyék el. Nem tudom van-e még Egerben olyan, mint régen a melódiák volt.


2011. ápr. 27. 18:33
 1/2 anonim ***** válasza:

diákmunkát biztosan találsz, tescoban például árufeltöltőként vagy pénztárosként sok diákot szoktak alkalmazni, szerintem nézz körül neten, hogy melyik diákirodák működnek a városban (kapásból 5-10 eszembe jut, ami országos), és regisztrálj az összeshez, ezzel növelheted az esélyeid,

de itt vannak ezek is:

[link]

[link]


vagy van csomó olyan oldal, ahol te is közzétehetsz hirdetést, hogy diákmunkként dolgoznál, talán idővel jelentkezik rá valaki :)

viszont mindezzel siess, mert ilyentájt már lezsírozzák a melóhelyek, hogy kit is alkalmaznak majd nyáron...

sok sikert!

22/L

2011. ápr. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igen, ezeket néztem már, legkésőbb pénteken, vagy maximum jövő héten felkeresem őket, és érdeklődöm.


De nagyon rossz, hogy Egerben pl a Tesco sem keres embereket :S

2011. ápr. 27. 20:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!