Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Érettségivel, angol középpel,...

Érettségivel, angol középpel, és B jogsival milyen állások vannak?

Figyelt kérdés
Olyan ami kihasználja mondjuk ezek közül mindet, és így hasznosítom, illetve amit egyetem mellett lehetne végezni, és meg lehet belőle élni is, ötletek?
2011. ápr. 27. 13:29
 1/7 anonim ***** válasza:
El kell hogy szomorítsalak, de nem sok minden. Nekem van érettségi, 4 OKJ szakma, B és C kategória, angol illetve német nyelvtudás, 2 párhuzamos egyetem (levelező) jogviszony, stb, és már sok hónapja nincs munkám. Ja, lány vagyok.
2011. ápr. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az nem jó..:S é 18/F vagyok és el akarok költözni otthonról azért kéne valami munka
2011. ápr. 27. 14:21
 3/7 svegerpeter ***** válasza:
hát sajnos azt kell mondanom hogy a mai világban psuzta érettségivel szakma meg minden nélkül nem sokra mész még ha szakmád is van akkor se biztos.
2011. ápr. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
áh, reménytelen. Még ha találsz is netalántán' valamit, az sem lesz olyasmi, amire építhetsz hosszú távon. Tanulj inkább valamit. Egy jó szakmát, vagy menj egyetemre.
2011. ápr. 30. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Én is azt tanácsolom, hogy tanulj valamit még.Miért akarsz elköltözni otthonról??Rosszban vagy a szüleiddel??

Szerintem megérné még hogy pár évet otthon maradj és tudj tanulni, akkor hosszútávon több esélyed lenne, egy jó munkahelyre.

De egyébként,mehetsz olyan suliba is, ahol tudsz koleszos is lenni, és akkor nem kell othon maradnod, ha ennyire elakarsz menni.

Tanulj mindenképp, egy sima érettségi szerintem még annyit sem ér, mintha lenne egy szakmád. Na jó azért nem teljesen de......

23/L jelenleg még diplomás munkanélküli ( de már nem sokáig úgy néz ki:)

2011. ápr. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Ja és diákmunkákat tudsz csinálni egyetem mellett.

előző voltam

2011. ápr. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

egyetemre megyek, most érettségizek:) BME vagy ELTE lesz

koleszba nem hiszem hogy be tudnék kerülni ha pesti vagyok, vagy nem tudom hogy működik ez...hát nem is az hogy rosszba vagyunk csak már unom, önálló szeretnék lenni, még ha nehéz is lesz, lehet, hogy nem idén de 1 év múlva már biztosan megoldom, hogy sikerüljön is

2011. ápr. 30. 15:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!