Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan találhatnék normállis...

Hogyan találhatnék normállis állást?

Figyelt kérdés

Olyan érdekelne ami mellett van szabadidőm is,mert van egy 7hónapos kislányunk,és szeretném látni ahogy felnő.

Sofőr munkáim voltak 1997 ota.Sajnos nem találok olyat ami igy összeegyeztethető lenne,a családnak meg azért élni kell valamiből.Tudom sokan vannak így,de csak van valami megoldás... Normális ötlet valakinek?


2011. ápr. 26. 12:53
 1/7 anonim válasza:
Szia.Először is hol laksz és milyen végzettséged van?Ha ezt tudjuk talán nagyobb sikerrel járunk!
2011. ápr. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Baja mellett lakom.Szakmunkásom van:Esztergályos,ezenkívül B C D E jogsi pávI II III ADR.

Nemrég majdnem felvettek mentősnek,de ott is csak szivatnak.

2011. ápr. 26. 13:51
 3/7 A kérdező kommentje:

Munkaügyin ajánlották ezt,de kevés hozzá a tapasztalatom.

elsősorban sofőr állás érdekelne,abban vagyok jobban otthon.

de végülis minden megoldás érdekel...köszi szépen

2011. ápr. 26. 14:09
 4/7 anonim válasza:

Nagyon szívesen!Egyébként tényleg alig van lehetőség a környékeden gépkocsivezetői állásban sajnos!!!Remélem sikerül valami mihamarabb!A kislányotokhoz gratulálok!

Nekem 3 van belőle! :) 8,16,19évesek.Ha gondolod még keresek még és azt is felteszem a netre.

2011. ápr. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Nem látszanak a válaszaim.Ezt Te tudtad elrejteni?Vagy le lettem tiltva?
2011. ápr. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szerintem törölték a moderátorok.Gondolom szabályzatba ütközik.Mindegy köszi azért,valami majd csak sikerül.
2011. ápr. 26. 15:01
 7/7 anonim válasza:
Ha nem írtad fel küldhetek privátban álláslehetőséget.Ha szeretnéd jelezd.Feltéve ha elolvasod az üzenetem amíg ki nem törlik!De azért bosszantó,h.ha valaki segíteni akar azt kitörlik,a trágár ocsmány kérdések és válaszok meg nyugodtan virítanak a neten!!!
2011. ápr. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!