Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Diákmunka? Valaki ajánlana...

Diákmunka? Valaki ajánlana egy jó helyet ahová 15 évesen "felvesznek"? Van valakinek vmi ajánlata?

Figyelt kérdés

Gondolok itt, kutyasétáltatás, bébiszitterkedés, kocscimosás, szórólapozás..korrepetálás :)

Nocemberben leszek 16 éves / L Budapesten lakom, 18.kerületben


2011. ápr. 25. 22:49
 1/6 anonim ***** válasza:

A kutyasétáltatás nem munka. Te óriási tévedésbe vagy anyukám. 16 évesen lehetne egy kicsit több eszed -.-

19/F

2011. ápr. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mert az miért nem munka? nem abból akarok megélni, de azt is elvállalnám. Egyébként KELLETT írnod. Mert ez volt a kérdés, hogy a kutyasétáltatás munka-e?! Nem kell mindenbe belekötni, és bunkónak lenni. ;)
2011. ápr. 25. 23:22
 3/6 anonim ***** válasza:
Jujj. Pedig csak trollkodni akartam azért írtam. AZt hittem balhézni fogsz :D
2011. ápr. 25. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát nekem jól jönne egy kis segítség,mert nyárra túl sok melót vállaltam be( bérlakások takarítása) de nem hiszem,hogy Angliába kijönnél...:) Sajnos így nem tudok segíteni neked..De nemrég itt olvastam, egy kérdést,hogy egy 15 éves nyári melót keres,és egy kis vita volt,hogy az egyik lány írta,hogy az anyja segített neki hogy nyári melója legyen..Na itt írt egy nő,hogy érdemes nyári melóban nyomdákban is érdeklődni..Miért nem próbálod meg a nyomdákat??Csak nyárra kell neked is nem??
2011. ápr. 26. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én 6. kerületbe lakom a szobámra rendszeresen ráférne egy kis takarítás :)
2011. ápr. 26. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a segítséget, aközelünkben van is egy nyomda ;)

Azén szobámra is ráférne a takarítás..abban nem vagyok jó :P

2011. ápr. 26. 10:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!