Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Procedúra indítása a Vaterán?

Procedúra indítása a Vaterán?

Figyelt kérdés

A helyzet a következő:

2 hónapja vásároltam a Vaterán bizonyos termékeket ugyanattól az eladótól 4000 forint értékben.Viszont ő még nem volt hajlandó postázni a termékeket.Milyen eljárást lehet ilyenkor tenni?Hogyan?Bíróságra lehet menni?Perlés bekerülhet a témába?


2011. ápr. 23. 20:18
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha nem küldte el akkor a vateránál reklamálj, ők majd megkeresik és számonkérik rajta. Persze csak akkor ha ajánlott küldeményként kérted a postát. Ha simán akkor nem tudod mivel bebizonyítani hogy nem küldte és te nem vetted át. És arra is ügyelj hogy legyen mivel bizonyítanod hogy kifzetted az összeget. Bankszámlakivonat vagy rózsaszín csekk vagy készpénzbefizetési utalvány.

4000 Ft-ért bíróságra? Ne viccelj. Én már többtízezer forintot elbuktam ilyen internetes vásárlásokon mégsem jutott ilyen naiv butaság az eszembe.

Remélem legalább negatív értékelést adtál neki. Amúgy ha arra utazott hogy gyorsan kicsal egy rakás pénzt aztán lelép akkor már úgyis mindegy, a vatera sem fogja utolérni.

2011. ápr. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!