Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan lehet gyártótól rendeln...

Hogyan lehet gyártótól rendelni? (pl. Converse cipőket)

Figyelt kérdés

A vaterán pl. a Converse tornacipők általában 10ezer forint körül mozognak, de vannak olyanok akik 4-5000 Ft-ért árulják, mert ők elvileg a gyártótól szerzik be a termékeket!


Ez igaz lehet?


Állítják, hogy eredetiek, és valóban annak tűnnek.


Tulajdonképpen nekem nem is az eredetiséggel kapcsolatban van kérdésem, hanem leginkább azzal, hogy hogyan lehet ilyen gyártókkal felvenni kapcsolatot? Ők hogy csinálják? Ismeretség, vagy csak szimplán vállalkozói igazolvánnyal rendelnek...


Komolyan nem értem... :/


2011. ápr. 21. 23:08
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Aha, közvetlen a kínai gyárból... Vagy csak a kamionról.
2011. ápr. 21. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
igen lopják a gyárból...
2011. ápr. 21. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Eredeti converse cipőt 100%, hogy nem ad ki neked a gyár, ugyanis az a márkatulajdonos joga eldönteni, hogy kinek mi mehet szállításra, ők meg nyilván csak a szerződött disztribútoraiknak szállítanak!


Ezek a cipők:

1., hamisítványok

2., lopottak (vagy a gyárból vagy ami valószínűbb már itthon lepotyogtak a kamionról)


A kínai gyárakkal általában lehet egyezkedni - megfelelő mennyiségű rendelés esetén - de ilyenkor ugyan azt az árut küldik neked de márkajelzés nélkül.

2011. ápr. 22. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Erre már én is gondoltam, hogy lopott, de az hogy lehet, hogy minden színben és minden méretben lehet rendelni?


A képek alapján sem tűnik lopottnak, garanciát vállal rá hogy eredeti és dobozzal együtt küldi...


Ennyire befolyásos lenne?

2011. ápr. 22. 09:52
 5/8 anonim ***** válasza:

Miért kéne ehhez befolyásosnak lennie?


Ha lopott akkor ő tudja, hogy az biza eredeti, tehát vállalhatja is.

Javítási garanciát gondolom nem vállal rá egyáltalán (miért is tenné, magánemberként nem kötelessége)

Színt meg méretet bármit lehet lopni. Csak egy jó cimbi kell hozzá a raktárban.

2011. ápr. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Jó buta lehetsz ha komolyan elhiszed hogy azok tényleg létező cipők. Az ebay-ena legolcsóbb eladónál is minimum 7000 ft egy cipő+szállítás és lehet hogy még az is kamu. Sehonnan nem lehet ilyen olcsón beszerezni, és ezért kajálják be a kispénzű tinik hogy hatalmas szerencséjük van. Ha megnézed a vaterán a fórumot akkor láthatod hogy hány eladó verte már át a vásárlóit azzal hogy 3 hétig gyűjtögette a pénzt amit a cipőkért fizettek aztán lelépett mert nem is votl semmilyen cipő.
2011. ápr. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Converse cipőt NEM gyártanak kínában. Csak is Vietnam-ban és Indonesia-ban. Ha China van beleírva, akkor az hamisítvány.
2015. szept. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Az utolsó válaszoló egy tudatlan...

"Ez aztán oda vezetett, hogy 2001. január 22-én a cég csődbe jutott. Az újjászervezés során a vállalat az utolsó USA-beli üzemét is bezárta, így ezentúl a termékek az ázsiai és európai gyárakban, egyebek mellett Kínában, Indonéziában, Vietnamban, Olaszországban és Litvániában készülnek ."

2016. aug. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!