Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nem dolgoztam még fel vesznek...

Nem dolgoztam még fel vesznek valahova?

Figyelt kérdés
Fiam most megy oviba, szeptembertől munkát keresek van egy Gépíró és szövegszerkeztői végzetcségem.
2011. ápr. 18. 08:30
 1/8 anonim ***** válasza:

végzetcségem???!!!


Ajjajj, drága, így nehéz lesz munkát találni ebben a két szakmában. Ahhoz sajna helyesírni követelmény lenne.

2011. ápr. 18. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Tyű, biztos vagy benne, hogy gépíró és szövegszerkesztő vagy? A kérdésed hemzseg a helyesírási szarvashibáktól. Nem trollkodásból mondom, hanem azért, mert megkérdezted: én nem tartom valószínűnek, hogy így összejönne valamelyik munka. Én is gépíró vagyok és akként kezdtem, az első interjún próbaszöveget gépeltettek. Két vesszőhibám volt, és már ráncolták a homlokukat...


A szövegszerkesztői végzettség nem tudom, mit takar, de az se lehet könnyű, ha valaki így tud helyesen írni.


Esetleg más végzettséget nem tudsz szerezni?


Persze nem beszéllek le a gépíróiról sem, mert ki tudja.

2011. ápr. 18. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
végzetségem bocsi.
2011. ápr. 18. 09:13
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi igen gondolkodom az eladóin.
2011. ápr. 18. 09:15
 5/8 anonim ***** válasza:
Ahogy előttem írták, ebben a munkakörben szerintem nincs sok esélyed az írsodból ítélve. Ettől még persze lehet, hogy valami másban viszont tényleg jó vagy. Vannak nagyon érdekes szakmák, pl. szerintem jó lehet szakácsnak, cukrásznak lenni, érdemes lenne egy OKJ képzést elvégezned. Sose tudhatod, mikor jön jól egy ilyen végzettség, lehet, hogy sokkal hamarabb találsz vele normális munkát, mintha mondjuk 3 diplomád lenne.
2011. ápr. 18. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm. Hát szeptembertől gondoltam az eladót vagy a szociális dolgozot.
2011. ápr. 18. 09:29
 7/8 anonim ***** válasza:
Nemrégiben láttam egy jópofa táblázatot mely egyik oldalán az szerepelt,hogy általános iskola után a "mekibe" mész el dolgozni , míg a másik oldali levezetésnél érettségi után két egyetem,három nyelvvizsga és különféle kiegészítő tanfolyamok után elhelyezkedsz - a "mekiben" .... :p))
2011. ápr. 18. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
valami gyárba sormunkára talán...vagy takarítani
2011. ápr. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!