Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen munkát találhatnék...

Milyen munkát találhatnék nyárra? Eltudnék helyezkedni?

Figyelt kérdés
18éves lány vagyok, 2hét mulva ballagok szakközépből, és május május elején már jönnek az érettségik... ha leérettségizem szeretnék nyáron melózni...
2011. ápr. 16. 09:31
 1/6 anonim ***** válasza:

érettségin kivül mit tudsz felmutatni? Gimnáziumi vagy szakközepes érettségi?

Gyárba szalag mellé esetleg?

2011. ápr. 16. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ezt ne tőlünk kérdezd, hanem pl. a helyi diákszövetkezetnél, ők tudják, milyen munkalehetőségek vannak. De ha szakközépből ballagsz, akkor gondolom szakmád is lesz, ha van rá mód, akkor abban a szakmában is dolgozhatsz.
2011. ápr. 16. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
a szakközepes érettségi sem ér többet a gimisnél, ugyanis nem ad szakmát.
2011. ápr. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
De mondjuk van rálátása egy szakmára. Ha pl. közgazdaságiba járt, akkor mondjuk tudja, mi az Marshall kereszt. Bár nem megy vele sokmindenre. A gyárakba is kellenek az emberek
2011. ápr. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

10:33, mióta nem ad?

Nekem még adott, bár az vagy 15 éve volt.

Igaz, egy napot nem dolgoztam a szakmában. De papír van róla.

2011. ápr. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
én is szakközepes vagyok és én is most fogok ballagni. tehát csak tudom, hgoy nem kapok szakmát pedig közg.-ra járok:P
2011. ápr. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!