Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egy mérnök informatikus...

Egy mérnök informatikus mennyi fizetést kap?

Figyelt kérdés
Jelenleg másodéves mérnökinformatika hallgató vagyok. Érdeklődni szeretnék, hogy ha elvégzem az egyetemet milyen munkalehetőségek lesznek majd? Semmiféle képpen sem szeretnék programozói állást, ahol naphosszat a gép előtt kell ülni és különféle kódokat írni. Ezen kívül milyen álláslehetőségek vannak, ill. mennyi a fizetés?
2011. ápr. 11. 18:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
14%
Egyik rokonom 800000k-t kap meg céges kocsi, céges mobil, céges lakás.
2011. ápr. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
És mit csinál pontosan?:)
2011. ápr. 11. 19:04
 3/16 anonim ***** válasza:
7%
okoskodik
2011. ápr. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
82%
Teszkós árufeltöltőként minimálbért... Innentől a határ a csillagos ég. Minél kevésbé leszel általános informatikus (aki mindent tanul de semmihez sem ért), annál többet kereshetsz, ha megtalálod AZT a helyet. A suliban viszont csak általános dologkat fogsz megtanulni, például hallasz majd az AD-ről, de hogy mi mire jó benne arra majd külön tanfolyamon vagy magadtól rájössz...
2011. ápr. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Én Java programozóként jelenleg 250 ezer ft-ot keresek pályakezdőként.
2011. ápr. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Az szép. Na én pont ezt a programozást szeretném elkerülni egy olyan állással aminél hasonló nagyságú a fizetés.
2011. ápr. 11. 21:26
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező! Te mérnök infón tanulsz vagy tervezed? Mert az egy dolog, hogy nem akarsz programozóként dolgozni, de mérnök infón rengeteg programozási tárgyad van. pl: Programozás alapjai, Programozás I., Programozás II., Programozás III., Adatstruktúrák és algoritmusok(ez inkább elmélet), Objektum orientált programozás.


Szóval ha abszolút nem érdekel a programozás, akkor ezt a szakot felejtsd el. A programozás nem olyan, hogy megtudod tanulni könyvből, hanem ezt gyakorolni kell nagyon sokat.

2011. ápr. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
2. éves vagyok most. Most jelenleg így látom a dolgokat, az általad említett tárgyak már mind meg vannak, sikeresen, de valahogy mégsem fekszik ez a programozás. Nem azt mondom hogy rossz, de biztos vannak más fajta munkák is a programozáson kívül(az informatikán belül), és én pont erre lennék kíváncsi.
2011. ápr. 11. 21:49
 9/16 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősöm konzulens, azaz cégkezelő/könyvelési programokhoz ért (sap, Crystal reports...) ő is megkeres havi bruttó 800000-et, bár neki nem jár se kocsi se lakás. Ehez nem igazán kell programozási tudás, csak alapok.
2011. ápr. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Tehát akkor nem csak programozásból áll az informatika?:)


Jó ezt így hallani.

2011. ápr. 11. 22:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!