Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szeretnék dolgozni a nyáron!...

Szeretnék dolgozni a nyáron! Hol keressek munkát?

Figyelt kérdés
15 vagyok és olyasmire gondoltam, h kisgyerekekre vigyáznék, vagy egy kis kávézóban, ilyenek... Szóval a pénztározás, árupakolás meg ilyenek nem, nem is értek hozzá.
2011. ápr. 11. 15:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Na ezen jót mosolyogtam..Írtad,hogy mit szeretnél dolgozni,bár nem is értesz hozzá..

Nos nem mondom,hogy "bilibe lóg a kezed" mert biztos vagyok benne,hogy te is tudod,hogy csak vicceltél..

De ha nem...

-15 éves gyereket senki nem fog megkérni,hogy gyerekekre vigyázzon,és nem is jó ötlet.

- kávézóban nem 15 éves lányt keresnek,és gyakorlat hiánya miatt esélytelen is lennél

-a pénztározásnál is ez a helyzet.Se gyakorlat se semmi,és még gyerek vagy..Senki nem bízná rá a pénzét egy gyerekre.

-az árupakolásra meg vannak felnőtt emberek is akiknek legalább gyakorlatuk van..

2011. ápr. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

"Bilibe lóg a kezed" ez jó :D

A pénztározást, árupakolást pedig pont diákmunka szövetkezetek ajánlataiból vettem, és azt írtam, hogy pl. pénztárosi munkát nem is tudnék vállalni, mert ahhoz tényleg nyilván 18 éven felülinek kell lenni, az árupakolást pedig lányok-fiúk egyaránt csinálhatják, már 18 alatt is. És ezeket nem a kisujjamból szoptam ki. Köszönöm a hasznos választ!

2011. ápr. 11. 18:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!