Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 14 évesen milyen munkákat...

14 évesen milyen munkákat lehetne csinálni egy kis pénzszerzés céljául?

Figyelt kérdés
2009. márc. 1. 21:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

16 éves korodig nem vállalhatsz még diákmunkát se, tiltja a törvény.

Beszéld meg szüleiddel, rokonaiddal, ismerősökkel, hogy pénzért elvállalhass náluk valami házi, ház körüli munkát pl fűnyirás, kutyasétáltatás, mosogatás, takaritás, kocsimosás.

2009. márc. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
94%
Sajnos az előttem szólónak igaza van, nem vállalhatsz munkát...Én kutyát sétáltatok, nem egy nagy pénzforrás de több mint a semmi...:) L/14
2009. márc. 1. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Szia!

Szerintem sem vállalhatsz még munkát. De én tudok ajánlani valamit, amit esetleg anyukád vagy apukád nevén tudsz csinálni. Én jelenleg otthon ülő gyeden lévő anyuka vagyok. Mostanában lett felkapott az az otthon végezhető munka, hogy a google-nak lehet cikkeket írni mindenféle témában. AMit ők kifizetnek. Minél több cikket írsz és minél többen elolvassák a cikkedet annál több pénzt kapsz. Ez a lehetőség nemrég indult tehát ne számíts ezrekre. Én jelenleg 7 cikket írtam és most állok 25 Ft-on. Bele kell lendülni. Lehet versenyeken indulni, amiken 1200-1500 Ft lehet nyerni.Ne feledd ez a rendszer most épül ki és ha már eléggé elterjedt annál több pénzt fogsz keresni Csak akkor fogj bele ha magdtól tudsz írni cikkeket a saját szavaiddal ugyanis ha másolsz az internetről, akkor kizárnak a rendszerből. Ha érdekel akkor tudsz regisztrálni anyukád nevén. Ha regisztráltál kapsz egy partnerlinket és ha a neved alatt regisztrálnak mondjuk az ismerőseid és cikket írnak ők is utánuk is pénzt kapsz. Ki kell építened a saját rendszered és ha beindult a szekér utána már könnyebben sikerül több pénzt keresned. Itt a linkem van rajta egy bővebb ismertető könyv is amit le tudsz tölteni. Nézd meg ha érdekel.

[link]


Ui: jelenleg a rendszer fejlesztés alatt áll, mert az utóbbi napokban annyi felhasználó jelentkezett be, hogy a cégnek lefagyott a szervere, most csinálják újra...de szerintem regisztrálni tudsz...már ha belevágsz.

És ne feledd türelemre van szükség, nem lehet egyből ezreket keresni!

2009. márc. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
hát igen azt tudom hogy csak 16éves kortól lehet:D de kíváncsi voltam ilyen internetes dolgokra.és köszönöm a tippet(:
2009. márc. 2. 15:48
 5/6 anonim válasza:
Szia! Ezt a cikkírást nem javaslom, hacsak nem akarsz cikkenként kőkemény 4 Ft-ot "kaszálni". Ennél a koldulás is jobb, de azt semmiképpen nem javaslom. Szerintem is a családban nézz körül, vagy ismerősöknél, munka mindig akad, aki keres talál.
2009. márc. 20. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
csá én is 14 vok és én 3 nap alatt 25 000ft-ot kerestem ugy hogy gyűjtöttem a dobozokat egy zsákot fogtam és monsdtam az olyan embereke akik mindrjár kidobják az üres dobozokat mondom hogy ide tesssék dobni
2013. dec. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!