Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Multiknál a nyelvtudás tesztel...

Multiknál a nyelvtudás tesztelése miből áll? Olyan munkaköröknél, ahol kell az idegen nyelv tudás.

Figyelt kérdés
Egy idegen nyelvű interjún kívül mi lehet még? Lehetnek nyelvtani tesztek vagy más nyelvvizsga jellegű feladatok? Pl. levél írás, magnó hallgatás, ilyesmi? Van esetleg valakinek tapasztalata?
2011. ápr. 9. 00:00
 1/6 anonim ***** válasza:
csak az interjúszokott lenni. neaggódj 5 percalatt fel lehet mérni, hogy milyen könnyedséggel beszélsz.
2011. ápr. 9. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Előfordulhat teszt, de amire leginkább számíthatsz, az az, hogy az interjúztató egyszerűen átvált az adott nyelvre. Neked meg azonnal kapcsolnod kell és úgy folytatni az interjút.
2011. ápr. 9. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Személyiség meg IQ tesztet szoktak néha töltetni, nem nyelvtanit. Olyanról még soha nem is hallottam.

Tapasztalatom szerint egy idő után nyelvet váltanak. Mivel multiról van szó, így őket nem a nyelvtani helyesség érdekli, hanem, hogy mennyire tudja használni az ember.

2011. ápr. 9. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2011. ápr. 9. 21:51
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálunk az idegennyelvű interjú mellett volt még nyelvtani teszt is...azt nem tudom, mennyire vették az eredményét komolyan. Egy sima, 50kérdéses teszt volt, mint amit a középfokú origo-s nyelvvizsgán kell megcsinálni...elég vicces volt, mert azért a többség olyanok voltunk, akiknek a nyelvtudása már sokkal magasabb szintű volt, szóval a rászánt fél óra helyett, kb 10percet töltöttünk vele...szerintem nem gyakori az ilyen felmérés, csak a mi HR-es cégünk lehetett nagyon kis lelkes:-))
2011. ápr. 10. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ahol én vagyok, ott nem teszteltek egyáltalán. A többiek mondták, hogy az interjún mindenkivel beszélgetnek angolul is, de amikor a HR-es meglátta az angol szakos diplomát az önéletrajzomban, inkább ki sem nyitotta angolul a száját. :)
2011. ápr. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!