Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Lehet bébiszitterkednem vagy...

Lehet bébiszitterkednem vagy mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Szeretnék dolgozni. Legalább a nyáron júniusban, nyári szünetben. Én a bébiszitterkedésre gondoltam elsősorban(jól értek kisgyerekekhez) de örülök ha mondtok egyéb ötleteket is , mint "diákmunka"

amivel tudok keresni egy kis zsebpénzt. :)

köszönöm szépen.15/l


2011. ápr. 6. 20:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Feketén vigyázhatsz gyerekekre ha van olyan rokon,szomszéd aki egy 15 évesre bízná a gyerekét..Én biztos nem bíznám rá,és nem azért mert felelőtlenek tartanálak,hanem azért mert ha bármi történne engem büntetnének meg..

Mivel én úgy tudom,hogy 16 éves kortól lehet nyári munkát vállalni,így csak a közeli ismerősöktől várhatsz fekete munkát..

2011. ápr. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én nem bíznék tizenévesre gyereket és szerintem egyetlen felelős gondolkodású felnőtt sem....
2011. ápr. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Van barátnőm aki 13 volt mikor nyári munkázott (azt hiszem teniszpályán labdát szedett vagy valami ilyesmi :) )

Hát akkor bébiszitterkedés kilőve...:/de esetleg valami egyéb ötlet?:):/

(köszi a válazsokat) :D

2011. ápr. 6. 21:52
 4/4 anonim ***** válasza:

15 éves kortól szülői engedéllyel lehet diák munkát vállalni. Hogy milyet? szórólapozás, újsághordás, különböző felmérések elvégzése (ilyen tesztek) esetleg nézd meg a tesco-ba, árukipakoló, kutyasétáltatás vedd fel a kapcsolatot egy diákszövetkezettel, vagy neten nézelődj, persze írd be hogy diákmunka pl: expressz.hu stb

UI: 13 éves kortól illegális volt a barátnőd diákmunkája

2011. ápr. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!