Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Csak én nem találok munkát?

Csak én nem találok munkát?

Figyelt kérdés
Tavaly nem voltam mert nem akartam menni, most 17 éves vagyok és jól jönne egy kis zsebpénz, meg azért is szeretnék elmenni dolgozni mert mást nem hallok itthon csak azt, hogy a testvéreim ilyenkor már dolgoztak.. már nem tudom mióta keresek de minden hova 18év felettieket keresnek, vagy már betöltötték a munkát. Újságkihordó nem szeretnék lenni mer tépett már meg kutya és nagyon félek :/
2011. ápr. 2. 13:42
 1/2 A kérdező kommentje:
(nyári munkára gondoltam)
2011. ápr. 2. 13:50
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

18 év alatt csak diákszövetkezeteknél kaphatsz munkát.


Hát azokhoz kellene fordulnod, mert máshol nem fognak veled szóbaállni.


De általában iylenkor már csak július, augusztusban induló melókra van hely, az élelmesebbek már február, márciusban jelentkenzek a júniusi hónapra.

2011. ápr. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!