Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ilyenkor mi történik? állásker...

Ilyenkor mi történik? álláskereső kiskönyv

Figyelt kérdés

márc 10-re volt a munkaügyi kis könyvembe bejegyezve a következő a megjelenési időpont és ma ápr 1-e van. Most akkor már ki is töröltek a rendszerből. vagy ha hétfőn elmegyek akkor még nem lesz baj ?


előre is köszönöm a segítséget és a válaszokat


2011. ápr. 1. 20:07
 1/2 anonim ***** válasza:
86%

Hát az már jó rég volt...

Szerintem nem lesz belőle baj,mondd meg egyszerűen,hogy elfelejtetted.És nagyon kérj elnézést természeten! Nálunk nincs vele baj,ha egy hét eltéréssel megyek.De eddig csak egyszer jártam így,akkor is meló ügyben voltam.

2011. ápr. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

ha nem mentél el az időpontra, akkor küldenek nagy sokára egy levelet (kb. 1 hónap múlva), hogy ha a levél kézhezvételétől számított 8 napon belül nem jelensz meg, kivesznek a regisztráltságból,s csak 3 hónap múlva vehetnek fel ismét.


Amint felfedezted a tévedést, azonnal menned kellett volna, de szerintem még most sem késő. Vigyél orvosi igazolást, vagy mond azt, hogy elnézted, vagy külföldön voltál.

2011. ápr. 3. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!