Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mystery Shopper mondd valamit?

Mystery Shopper mondd valamit?

Figyelt kérdés

Van valakinek valamilyen infója róla?

Ismered?

Tapasztalat?

[link]

(1x feltették már itt a kérdést, de nem jött rá válasz.)


2011. márc. 30. 12:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Én bejelentkeztem most a rendszerbe, nem tudom, hogy mennyit fizetnek viszont, nem találtam infot. Gondolom, ha veszek vmi, akkor azt nekem kell fizetni, akár a szálloda árát is, ők meg fizetnek vmennyi fizetést. De persze csak akkor éri meg, ha többet fizetnek, mint amennyit költöttem...:-)

Köszi a tippet, remélem lesz vmi jó lehetőség, mert most csak autót lehet szervizeltetni, úgy néztem, nekem meg nincs autóm...

2011. márc. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szia.

Én is ma regiztem be.

Van egy műszaki boltos próbavásárlás is, ott 1300Ft-ot írnak, és pár száz forintig vehetsz magadnak valamit, amit ők állnak.

Nem tűnik rossznak, megpróbálom én is.

Szerintem a szállodánál magát a szállási díjat ők fizetik, szerintem.

Írj majd, ha van tapasztalatod, és kedved.

Sok sikert.

2011. márc. 30. 15:59
 3/4 anonim ***** válasza:
most visszamentem a honlapra, tényleg van ez az elektronikai üzletes vásárlás, de nem lehet rá jelentkezni, azt írják, aki elvégezheti, annak küldenek e-mailt, de nekem nem küldtek semmit...neked igen??
2011. ápr. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

szia.

szerintem azután küldenek e-mailt, miután jelentkezel a munkára, ha alkalmasnak ítélnek rá.

de most én sem tudok rá jelentkezni, úgy emlékszem, mintha múltkor engedte volna.

lehet, hogy már lejárt az aktualitása.

2011. ápr. 8. 19:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!