Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Először megyek állásinterjúra,...

Először megyek állásinterjúra, kezdőként mire számítsak?

Figyelt kérdés
Egy 4csillagos szállodába hívtak állásinterjúra. Housekeeping vezető helyettes posztra. Szerintetek mire számítsák, miket fognak kérdezni????
2011. márc. 30. 08:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Neved stb, iskolai végzettségeid, céljaid, mik a jövőbeli terveid, mi a hobbid, miért szeretnél ott dolgozni, arra is számíts hogy a nyelvtudásod próbára teszik, én mikor szállodába mentem állás interjúra, végig angolul beszéltünk. Csak legyél kimérten udvarias, mosolyogj ha poénkodik, ha megkínál valamivel ne fogadd el, ha nő akkor ne ülj le addig amig ő nem ült le, ne könyökölj az asztalra stb, tehát ilyen alap illemtani dolgokat ne felejts el majd.
2011. márc. 30. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az jó, ha kezdőként vezető helyettesnek hívnak be!! Gratu. Szerintem nem biztos, hogy ott számít az idegennyelv...de azért készülj arra is. Biztos érdekli majd őket, milyen tapasztalataid vannak munka terén, miért érzed, hogy képes lennél a munka elvégzésére.

Sok sikert!

2011. márc. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!