Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha olyan érzésem van hogy a...

Ha olyan érzésem van hogy a munkahelyem lassan az otthonommá válik mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az egyik piros színű cégnél vagyok dolgozó és egyre többször olyan érzésem van hogy mintha otthon lennék amikor dolgozók. Meg olyat érzek mintha megváltozott volna a személyiségem amióta itt dolgozok. Lehetséges hogy ezt a munkahely váltotta ki ? Ha igen mit tegyek ? Hagyjam ott a munkahelyemet ?
2011. márc. 29. 17:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én csak két hónapja vagyok a munkahelyemen, és csak napi 4 órában, és én is kezdem egész otthonosan érezni magam ott. Szerintem nincsen ezzel semmi baj. Jobb, mintha idegenül érezném magam.
2011. márc. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Azt, hogy az otthonoddá válik, úgy gondolod, hogy túl sok időt töltesz ott, és mindig a munkán rágod magad, vagy, hogy otthonosan érzed maga?

Mert az első tényleg nem jó. Próbálj meg lazítani, hétvégéken pedig eszedbe se jusson a munkára gondolni.

2011. márc. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igaz azt kifelejtettem a leírásban hogy kereskedelmi cégnél dolgozok. Nem pozitív értelemből írtam azt hogy otthon érzem magamat hanem hogy amikor reggel bemegyek az a érzésem hogy már megint itt vagyok előbb mentem haza. Valóságban meg otthon volt kb 12 órát
2011. márc. 30. 08:13
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom a P..ny-nél dolgozol... Én is ott dolgozok. Inkább nem mondok róla konkrét véleményt, csak annyit, hogy hogyha teheted hagyd ott minél előbb. Én is ugyanezeket éreztem mint te, amíg ott voltam. Főleg amikor bementem délelőttös műszakra nyitni és volt, hogy csak 19kor mentem átöltözni, hogy na megyek haza. És másnap ugyanez.

Akkor volt a legszarabb, amikor mindenki sorban felmondott, ketten! voltunk pénztárosok és kb 4en műszakvezetők. Pihenőnap nem volt, de túlóra az rengeteg. Szó szerint reggel elmentem dolgozni és este jöttem haza.

Szóval én csak arra tudlak bíztatni, hogy menekülj amíg csak tudsz...

2011. ápr. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
örülj neki, én utálattal jártam be dolgozni, ha otthonomnak éreztem volna még most is ott lennék, inkább azon gondolkozz mi lenne ha munkanélkül lennél és tényleg otthon ülnél
2013. márc. 31. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!