Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » S. O. S A Cég nevéhez mit írjak?

S. O. S A Cég nevéhez mit írjak?

Figyelt kérdés

Szóval jelentkezési lapot töltök ki.

Előzőleg egy bárban dolgoztam.

A céghez a bár nevét írjam, vagy a OEP Igazolványban szereplő nevet és címet?Ott csak a főnököm neve, címe és még valami szám szerepel, de magának a helynek a neve nem.

Most akkor mit írjak?


2011. márc. 29. 15:04
 1/4 A kérdező kommentje:
És referencia személynek?A főnökömet?
2011. márc. 29. 15:10
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a bár nevét, referenciának pedig a főnöködet.
2011. márc. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A főnököd nevét, címét írd be (utána zárójelben azt a számot, amit ott látsz, mert az vagy az adószáma, vagy a TB. törzs-száma). Az a cím, ahol ténylegesen te dolgoztál, lehet, hogy a főnököd 50 üzlete közül az egyiknek a címe, az alapján sosem fogják tudni beazonosítani a főnöködet.
2011. márc. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm.


Hát beírtam a bár nevét, és a azokat ami a oep igazolványba szerepel, az a lakcíme a főnökömnek.

A számot nem írtam, remélem ebből nem lesz gond.

2011. márc. 29. 18:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!