Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyi túlóra a kötelező egy...

Mennyi túlóra a kötelező egy hónapban?

Figyelt kérdés
Balhém volt melóstársaimmal, mert tegnap nem akartam tovább maradni nyolc óránál (szombat volt) hozzáteszem a váltásunkal. Az én társam hazament volna, és a váltótársunk még rá mondta, hogy sajnálja mert ő mennyit túlórázik. Én kb négy hete vagyok itt. Mi közöm nekem ahhoz, hogy ők eddig mennyit nyomták? volt már valaki hasonló szituban?
2011. márc. 27. 15:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Nemtom, de ha nem csinálod meg amit elvárnak a helyen, akkor lehet, hogy többet nem is kell menned. Ez így szokott lenni.
2011. márc. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát ja. De nehogy már a munkatársam akarja megmondani, azért, mert ő mennyit túlórázott amikor én még ott sem voltam. Azért legyen már fer. Főleg, hogy bőven még nem is arról lett volna szó, hogy melót hagyok hátra, vagy mittomén.
2011. márc. 27. 21:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!