Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Átverés lenne ez a meló?

Átverés lenne ez a meló?

Figyelt kérdés

Behívtak állásinterjura de más úgy hogy vihetem a bizonyítványokat stb elmondják miről van szó és ha tetszik akkor aláírjuk a szerződést...

Ideiglenes iroda...

Ott kellett hagynom a bizonyítványokat

Próba idő 1 hónap

fizu 160-190 között

Bejelentett 8 órás munka.

Hétfőn mek vissza alárírni a szerződést.

Esetleg van olyan amire odafigyeljek majd?

Rendszergazda meló sport nagykereskedésnél elvileg.

Átverés vagy örüljön a fejem? :)

Gondolom nem egy ember jelentkezett oda... vagy csak szerencsém volt? Manapság az ember már mindenben kételkedik.


2011. márc. 27. 12:40
 1/9 anonim ***** válasza:
ha volt szakmai kérdés meg ilyenek akkor nemhiszem. de a bizieidet soha ne hagyd csak úgy ott sehol sem.
2011. márc. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Bizonyitványodat sose hagyd ott sehol! Milyen iroda ez nincs fénymásolójuk? Szerintem ez az egy furcsa bár nem hiszem hogy vannak akik arra álnának hogy elopják más bizonyítványát.
2011. márc. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A bizonyítvány a tiéd! Senki nem kérheti el még 1 napra sem, ezért is csinálnak másolatot róla, az nem tilos.
2011. márc. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
szakmai kérdés sem volt...
2011. márc. 27. 13:58
 5/9 A kérdező kommentje:
Ezért gyanus nekem mert semmi kérdés se semmi... mondjuk leírtam a szakmai tapasztalatomat de olyat bárki írhat... annyit mondtak h itt és itt lesz a helyük, ez csak egy ideiglenes iroda, hétfőn fáradjak vissza szerződést aláírni... de minek kell nekik a bizonyítványom azt nem tom , mikor behívtak külön mondták h eredetit vigyem be.
2011. márc. 27. 14:14
 6/9 anonim ***** válasza:
A német rendszerű cégeknél abszolut jellemző, hogy nem tökölnek, már a beadott jelentkezések alapján eldöntik kit akarnak felvenni + 2 embert pótléknak, ha a jelölt visszatáncolna.
2011. márc. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem felesleges ezen stresszelned. A bizonyítványaid miatt úgyis muszáj visszamenned, akkor kérd el a szerződést és ülj le valahová, rágd végig magad rajta. Ha valami nem tetszik, szólj bátran.

Ha a szerződés oké, akkor nyilván nem kamu a meló :D

2011. márc. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az, hogy elvették a diplomát, az nem olyan furcsa, nálunk is ez volt, igaz már szerződés aláírás után...Kb. 3 hétig volt náluk...

Az sem biztos, hogy furcsa, hogy nem voltak szakmai kérdések. Lehet nem értenek hozzá...Én is voltam olyan állásinterjún, ahova nyelveket beszélő emberkéket kerestek, mégsem tesztelték a nyelvtudásom...(És tuti nem kamu munka volt)

Reméljük, hogy tényleg ennyire nagy mázlid volt!! Sok sikert!

2011. márc. 28. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát az is lehet, hogy megnézik eredeti-e. Múltkor mutatták a tv-ben, hogy milyen módszerekkel lehet megkülönböztetni a józsefvárosi bizonyítványt az eredetitől. Nyilván nem előtted UV lámpázza meg ilyenek.
2011. márc. 30. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!