Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogy lehet hajóra felkerülni,...

Hogy lehet hajóra felkerülni, mint pincér?

Figyelt kérdés
Megvan a pincér végzettségem, szeretnék elhelyezkedni valahol? Óceánjáró hajókra nehéz bekerülni? Mennyit kereshet ott egy pincér?
2011. márc. 17. 20:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Kihalásos alapon lehet bejutni.Pl.ha valaki beleesik az óceánba,és hiányzik egy emberük.
2011. márc. 18. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezt találtam hirtelen de ezenkívül még sok cég foglalkozik pincérközvetítéssel. A pénz szerintem 1000-1500 usd-nél nem lehet több.Sok sikert.
2011. márc. 19. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Folyami hajóra nem olyan borzasztóan nehéz, én 2001-ben kezdtem pincérként dolgozni (annó egy tányért nem tudtam megfogni) egy francia cégnél és ma már feljebb léptem a ranglétrán.


Nálunk egy pincér 1000 eurót keres plusz egy kis borravaló, de hivatalos és bejelentett munka, nyugdíjjal, TB kártyával stb. És amikor szabin vagyunk akkor is kapjuk az alapfizetésünket.


Ha érdekel keres rá a neten a Dunarapszódia Kft.-re Ő közvetíti nekünk az embereket, jelen pillanatban nem tudom mennyit kell nekik fizetni, annó kb 300 euró volt, amit a fizunkból vontak le. Ez egy egyszeri díj.


Jó böngészést.

2011. márc. 20. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi, ez jól hangzik!
2011. márc. 20. 08:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!