Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit tennének a helyemben? (Munka)

Mit tennének a helyemben? (Munka)

Figyelt kérdés
21 éves lány vagyok, és most kezdtem el felszolgáló lenni. Elelinte nagyon tetszett mert a tesom segitett szerezni melót, de mostanában eléggé kezdenek bunkók lenni és csak sürgetnek minél hamarabb tanuljak be.A baj csak az h már az elején mondtam nekik h csak május közepétől érek rá minden nap addig csak max. 1-2 nap egy héten azt mondták oké,mert most tanfolyamra járok ami kell a tovább tanuláshoz mivel én szeptembertől pesten tanulok tovább egyetemen, és ezt ők is tudják benn a munkahelyemen. A dolog lényege annyi h ma már szinte semmi kedvem nincs bemenni,mert nekem ez csak kis időtöltés lett volna, és nem főállás. előtte is dologztam már külföldön is nyaranta, szóval nem ez az elős munkám, de a baj vele h állandóan sürgetnek és semmi sikerélményem nincs. Mit tegyek? Hagyjam ott?
2011. márc. 17. 13:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezt hívják munkának! Folyton teljesíthetelen határidők, senkit nem érdekel, hogy neked milyen nyűgöd van, oldd meg, de még a másik problémáit is, ami nincs leírva, az nem is létezik, ami levan, azzal nem törődnek. Életed hátralévő részében ezzel fogsz szembesülni, jobb, ha már most szokod!
2011. márc. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Érthető, hogy míg te csak elfoglaltságot szeretnél, ez nekik komoly dolog, nem mindegy, milyenek az alkalmazottak. Ha dolgozol, akkor azt vedd igenis komolyan, ne pedig fél vállról, ha pedig ez nem tetszik, akkor inkább ne dolgozz.
2011. márc. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha nagyon nem érzed jól magadat, és van más lehetőséged is, akkor menj el.
2011. márc. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De hogy mondjak fel? Vagy mit mondjak? Még soha nem történt ilyen velem.. mindenhol jól megálltam a helyem és szerettek, meg én is akollágákat. De itt olyan kisfönököt játszik mindenki.
2011. márc. 17. 13:44
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha nem bírod, akkor hagyd ott. Menj be a főnökhöz és egyszerűen mondd meg, hogy azt hitted, bírni fogod a tanfolyam mellett a munkát, de látod, hogy nem megy.
2011. márc. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hogyhogy ne dolgozzon? gondolom pont a tovàbbtanulàs miatt akar dolgozni, akkor pedig ejtené mindkettot...
2011. márc. 17. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!