Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szeretnék valami itthon...

Szeretnék valami itthon végezhető munkát másodállásként. Mit tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés
Nagyon nehéz kiszűrni a tisztességes mellékállásokat, állatába fizetni kell valamennyit sok helyen és sok feltétel nem is tisztázott.Van aki tud ajánlani valami konkrét lehetőséget,ilyenekre gondolok adatrögzítés,online munkák.
2011. márc. 13. 22:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Annyira unalmas ez a sok hiányos kérdés. A legfontosabbat mindig kihagyjátok: mihez értesz?
2011. márc. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szerintem ez lényegtelen, mert nem igényelnek az ilyenek különösebb szaktudást.Amúgy az officet és a netet jól tudom használni.
2011. márc. 13. 22:48
 3/6 anonim ***** válasza:
61%

Ha nem értesz semmihez, akkor hogyan várhatod el, hogy alkalmazzon valaki ráadásul úgy, hogy nem is felügyelet alatt egy munkahelyen, hanem otthon dolgozol?!


Nem fogsz ilyen munkát találni, manapság ezt már senki nem adja ki. Van millió adminisztrációs munkatárs, aki tudja kezelni az excelt, sőt ne adj Isten idegen nyelven is tud. Ugyan miért fizetne ilyen munkáért bárki, ha az alkalmazottak is el tudják végezni? Ne álmokat kergess, hanem egy normális munkahelyet keress!


Otthon végezhető munkák közül csak olyanok vannak, mint például a fordítás, programozás, stb.

2011. márc. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nézz utána a FOREX-nek.

Csak egy ötlet volt, nem biztos, hogy bejön neked.

2011. márc. 13. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem meg nem lényegtelen. Ma az interneten nulla tudással nem fogsz munkát találni.

Igen, vannak olyan hirdetések, amik minden szaktudás nélkül ígérnek netes munkát. Ezek kivétel nélkül átverések, fizess be ennyit, annyit....

Ahhoz, hogy az interneten keresztül dolgozni tudj, mindenképp kell valamihez értened. Ez lehet valami egész banális dolog, pl. ha felsőfokon beszélsz valamilyen nyelven, akkor elvállalhatod honlapok fordítását.

De ha semmit nem tudsz, sőt ha úgy gondolod, hogy nem is kell semmit tudni ahhoz, hogy az interneten keresztül dolgozhass, akkor ne haragudj, de soha nem fogsz az interneten keresztül munkát találni.

2011. márc. 14. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Ha van kedved letölthető könyvet írni, amiből passzív jövedelmet lehet ajánlom ezt: [link]

Én is ezt csinálom.

2011. nov. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!