Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A munkanélküli segélyt visszam...

A munkanélküli segélyt visszamenőleg is folyósítják?

Figyelt kérdés
Regisztráltam a munkaügyi központba három hónapja. Azt mondták előbb meg kell várni a három hónapot, mert csak utánna kaphatok segélyt. Ez az idő most telt le, csakhogy tegnap felhívtak, hogy ne arra az időpontra menjek be amit előszőr adtak, hanem majd egy hónap múlva. Az lenne a kérdésem, hogy a segélyt visszamenőleg is folyósítják? Mert ha nem, holnap bemegyek, de mégegy hónapot pénz nélkül már nem tudok kihúzni.
2011. márc. 10. 11:25
 1/2 anonim ***** válasza:
57%
Tulajdonképpen a m.segély,attól a naptól jár amikor regisztráltak.Jobban nézz utána.
2011. márc. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi :)

Akkor holnap bemegyek hozzájuk.

2004 jan. 15-ig vállalkozó voltam, utána meg nem voltam bejelentve. 2007-ben szültem, a GYES lejárta után regisztráltak, és így csak az a 28000 segély jár, de amikor beregiztem azt mondták, hogy előbb várnom kell három hónapot, mert ez a szabály. Erre az időszakra nem kaptam semmit, a pénzt csak akkor kapom, ha lejárt a három hónap. Most lejárt, most meg még várjak egy hónapot. Hát azt hittem tegnap, hogy megüt a guta!! Jelenleg babát várok, hat hét múlva mindenidős leszek, most már nagyon kéne a pénz, erre még húzzák az idegeimet.

2011. márc. 10. 14:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!