Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Külfödröl rendelnék, és...

Külfödröl rendelnék, és kártyával kell fizetni. Az hogy müködik?

Figyelt kérdés
Németországból rendelnék valamit és kártyával kell fizetni majd.De házhoz (UPS) futár hozza,akkor hogy fizethetek kártyával?Van ilyen termináljuk amin simán le lehet húzni a kártyát,vagy hogyan van ez?
2011. márc. 8. 17:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Meg kellene nézni, hogy "vásárlás kártyával" funkció után mit kér.


Van olyan, hogy a futárnál húzhatod le a kártyát, de ez a ritkább. A gyakoribb az, hogy vásárláskor az oldalon kéri a kártya számát a 3 jegyű kártyaellenőrző kódot és ez alapján terheli az összeget. Utóbbi esetben többnyire csak dombornyomott kártyát fogadnak el.

2011. márc. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok megint. Amit az előbb írtam, abból az első funkciót úgy hívják, hogy utánvét kártyával fizetve.
2011. márc. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!
2011. márc. 8. 18:09
 4/5 anonim ***** válasza:
Otp junior nem dombornyomott kártyával rendszeresen várásroltam interneten és elfogadta. A "csak dombornyomottat fogad el" az egy elég régi dolog, el lehet felejteni, ott van minden oldalon, hogy milyen típusú kártyát fogad el pl. visa classic, visa electron, mastercard, amex stb. Biztos van olyan, hogy utánvét kártyával, de elég ritka lehet, Amerikát és Európát össze-visszavásároltam a netről és nem láttam ilyet, mondjuk nem csoda, nem hiszem, hogy szívesen elküldenek másik országba egy csomagot gyakorlatilag fizetés nélkül, és akkor a fene se tudja átveszed-e vagy mi lesz. Az oldalon kell fizetni, minden ott van magyarázattal, hogy mit tölts ki és hogyan, olyan, mint egy bankkártyás fizetés a boltban, semmi plusz költséged nincsen.
2011. márc. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Én elhiszem neked, hogy nem csak dombornyomottat fogadnak el, de ott van előtte, hogy többnyire...


Hidd el, hogy még ma is jobban szeretik, mint a simát. Tapasztalat.

2011. márc. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!