Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Diákmunkát 15 évesen, év közben?

Diákmunkát 15 évesen, év közben?

Figyelt kérdés
Szeretnék vmivel egy kis zsebpénzt keresni. A neten már néztem, de mindenhol 18 éveseket keresnek, mindenféle raktározás, programozás meg ilyenekre, de nekem csak hétvégén, meg péntek délután lenne időm erre. Vmi ilyesmire gondoltam: kutyasétáltatás, gyerekekre vigyázni,... Hogy lehetne erre leheőségem, h ilyesmikkel keressek pénzt?
2011. márc. 7. 18:24
 1/4 anonim ***** válasza:
nem tudom hol laksz, de néhány szórólapot kitehetsz
2011. márc. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
15 évesen hivatalosan csak tanítási szünetben dolgozhatsz.
2011. márc. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
jó, de szerintem szünetben sem találnék hivatalosan diákmunkát... ilyenek vannak csak, h pénztáros, raktárfeltöltő, meg reptéren hostess, pesrze csak 18 éven felülieknek..
2011. márc. 8. 14:50
 4/4 A kérdező kommentje:
a szórólapra én is gondoltam, mármint h kiteszek néhányat, pesten lakom egyébként.
2011. márc. 8. 14:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!