Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyi lehet körülbelül?

Mennyi lehet körülbelül?

Figyelt kérdés

Sziasztok..

Azt szeretném kérdezni hogy kinek több a fizetése, a színésznek vagy a divattervezőnek?

Ha tudja valaki h mennyit keres a divattervező + a színész leírhatná :)

Köszi


2011. márc. 6. 13:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Az Index-en van egy videó, amiben egy cipőtervező csaj beszél. Már van boltja, mert egyik ismerőse segített neki, nem tudom hogy most mennyit kereshet, de elmondta hogy előtte volt hogy nem evett, hogy tudjon anyagot venni a cipőkhöz. És azért szerintem sokan megmaradnak ezen a szinten...


Színészek esetében meg szintén van aki havi többszázezret keres, de a legtöbbjük 150-200 körül és nem egyszerű szakma a színészet. Nem annyi, hogy kiállsz és szerepelsz :)

2011. márc. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Tudom.. :)

Csak arra gondoltam milyen jó az ameriaki filmekben 100 szatyorral bevásárolni és gondoltam ha lesz gyerekem Színész v divattervező leszek h egyszer mi is így menjünk bevásárolni:D

Főleg ha lánylesz. xD

2011. márc. 6. 15:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!